Porovnat nemovitosti

Nemovitosti a sociální sítě?

Nemovitosti a sociální sítě?

Za posledních několik let se chování lidí na sociálních sítích nespočetněkrát změnilo. Dnes je to místo, kam se lidé chodí bavit, prokrastinovat, konzumovat obsah a tedy zde trávit čím dál více času. A kde jsou všichni, tam musí být všichni. Jinými slovi, kde jsou spotřebitelé, tam musejí být prodejci. Ukázalo se to jako trefou do černého. Nemovitosti tam samozřejmě také nechybí.

 

Jak to, že nacházíme tak často zájemce o nemovitosti na Facebooku?

Když přeze mě prodáváte nemovitost, uplatňuji mimo jiné také své mnoholeté zkušenosti s marktingem na sociálních sítích, díky čemuž dokážu konkrétní nemovitost zacílit co nejrelevantněji a získat tak velmi efektivný výsledky. Vaší nemovitost tak dostanu do počítačů Vašich potencionálních kupců, a to ve chvíli, kdy zrovna brouzdají po Facebooku. Výhodou je také to, že na této platformě mě zájemci o prohlídku mohou oslovit přímo v messengeru, kde nečekají dlouho na reakci jako tomu je například v e-mailu, další výhodou oproti e-mailu je to, že komunikace probíhá mnohem uvolněněji, což je oběma stranám mnohem příjemější.  Správně nastavené kampaně na Facebooku vám tak může přivést zájemce mnohem rychleji, než se vrhnete do dražších inzercí na inzertních serverech mezi a nabídku pustíte dalšími, „konkurenční“ nabídky.

Z mých analýz jasně vyplývá, že většina prvních prohlídek u nemovitostí probíhá právě díky propagaci na sociálních sítích. Jednoduše je tam dokážu zasáhnout dřív, než se dostanou k hledání nemovitosti na inzertních serverech.

Chcete využít mé služby? Napište mi

img

David Stašek

Moderní realiťák

Připojit se k diskuzi

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other