Porovnat nemovitosti

Testimonials

Slider

Testimonials

Grid

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat realitnímu makléři panu Davidu Staškovi. Díky jeho moderním metodám nabídky nemovitostí přes sociální sítě jsem se dozvěděl o výhodné investiční příležitosti kterou mi pomohl realizovat. Oceňuji hlavně jeho vstřícnost, přehled a vzhledem k mému časovému vytížení i flexibilitu při sjednáváni schůzek. S panem Staškem jsem realizoval již dvě realitní transakce a v obou případech jsem byl velice spokojen. Určitě jeho pomoc doporučuji.

Napsal D. Jež

S prací pana Staška jsem byla velmi spokojená, s jeho přístupem při jednáních při koupi bytu. Při prohlídce bytu realisticky ocenil výhody i nevýhody, což bylo pro mě velmi důležité. Zvlášť jsem ocenila rychlou komunikaci a praktické vyřízení dokladů týkajících se koupi. Ráda jeho služby využiji, pokud bude třeba, i v budoucnu.

Napsal V. Luxová

Chtěla bych poděkovat Davidu Staškovi za rychlost, ochotu a vstřícnost při prodeji mého bytu . Byla jsem velice spokojena a velmi doporučuji jeho služby

Napsal L. Furiková

Měl jsem možnost se s Davidem párkrát potkat jak jeho kolega, tak i klient. Myslím, že David je férový hráč na trhu s realitami, perfektně rozumí sítím, řekl bych že jeho specializací je Facebook a i jak jako letitý makléř se od něj mám co učit. Tedy doporučuji jak kolegům tak klientům, kteří chtějí prodat nemovitost.

Napsal D. Vašíček

Super pristup, skvele vse vysvětleno , a i s mym vymyslenim a psanim jsem se dockala vzdy odpovedi, prezentace tez bezkonkurencni, pokud nekdy budem potřebovat neco prodat/koupit, víme kam jit, vsem doporucuji.

Napsal Ž. Verová

David je naprosto profesionální průvodce celým procesem (v našem případě) nákupu pozemku, byla to klidná a příjemná jízda od začátku do konce. Nejvíc oceňuji přípravu podkladů pro prodej - dostal jsem od něj na stůl vyjádření od všech institucí, kterých se daný pozemek týkal a neměl jsem tak žádnou práci s nekonečným obíháním úřadů, narozdíl od předchozích jednáních s některými realiťáky, kteří nejenže podklady nedodali, ale navíc vyloženě lhali o skutečnostech "svých" pozemků. Díky!

Napsal V. Borůvka

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other