Porovnat nemovitosti

Prodej úžasné rekreační chaty v České Třebové

REZERVACE

Popis

 

Hledáte místo k rekreaci a relaxu? přitom chcete mát město stále na dotek a navíc hromadu sportovního využití? Pak jste tu správně, máme pro vás totiž úžasnou chatku přímo vedle Pekláku, tedy vedle místa, které má celoroční využití.

 

Tahle chatka má dvě patra a celkovou podlahovou plochu 40 m2, v chatce je kompletní kuchyně, kamna a v patře se bez problému vyspí 4 osoby (další dvě klidně i dole), vedle chatky je supr kůlna, která nyní slouží na uskladnění veškerých technických věcí k chatě. Umím si ale představit, že z ní můžete klidně vytvořit malou welness zónu. Nechybí zde samozřejmě ani záchod (mimo chatku stojící) a další příslušenství. To vše se pak nachází na pozemku o celkové velikosti 379 metrů. Do chaty je zavedena elektřina a také voda, která se ovšem na zimu vypíná.

 

Další výhodou téhle chatky je možnost přijet s autem přímo k ní.

 

Možná je tohle přesně to co hledáte, ozvěte se mi a půjdeme se spolu mrknout na tu nejhezší chatku, která se v okolí prodává.

 

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku David Stašek Realiťák. Pravidelně tam totiž zveřejňuji nové zakázky zcela přednostně.

Detail

  • Typ nemovitosti: Chata

Další informace

  • Kategorie: Chata
  • Lokalita: Peklák, Česká Třebová
  • Vlastnictví: Osobní
  • Plocha užitná: 40 m²
  • Stav: Velmi Dobrý
  • Cena: REZERVACE

Kontaktní informace

David Stašek
David Stašek
+420 777 645 070
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Pronájem komerčních prostor v České Třebové

DALŠÍ NEMOVITOST

Nádherná chatka v České Třebové

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other