Porovnat nemovitosti

Prodej stavebního/rekreačního pozemku 2 756 m2 v České Třebové

Na dotaz

Popis

 

Mít svůj rodinný domek s velkou zahradou v blízkosti nádherné přirody, je dneska snem snad každého, ideálně když si takový domek můžete ještě postavit zcela podle vašich představ. Tenhle sen vám nyní můžeme splnit. I přes obrovský nedostatek pozemků pro vás totiž máme tenhle rozlehlý pozemek na serpentýnách se skvělým výhledem na Českou Třebovou.

Pozemek má 2 756 metrů čtverečních a je určen primárně k rekreaci, nicméně územní regulativy vám zde umožní postavit i něco podstatně většího. Obrovskou výhodou pozemku je elektřina a voda, které jsou již nyní na pozemku a stačí se na ně jenom připojit. Co se týče odpadů, ty vyřešíte jednodušše čističkou.

Spousta z vás ocení tu samotu a také les, na který pozemek přímo navazuje. Les má zároveň své ochranné pásmo, stejně tak jako elektrické vedení, které přes část pozemku vede, nicméně stále tu zbývá hromada místa, kam můžete svou stavbu umístit a pokud vám kreativita chybí, šikovný projektant se tady určitě rád vyřádí.

Do centra Třebové to máte od pozemku necelé 3 km, pokud je pro vás důležitá však Litomyšl, tak tam to máte kilometrů 11.

Jestli chcete tuhle atmosféru nerušeného klidu nasát osobně, tak mi neváhejte zavolat a půjdeme se společně na jeden z nejhezčích pozemků na prodej podívat.

 

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku David Stašek Realiťák. Pravidelně tam totiž zveřejňuji nové zakázky zcela přednostně.

Pokud se vám líbí způsob, jakým nemovitosti prodávám a chtěli byste pomoct s prodejem vaší nemovitosti, neváhejte mě také kontaktovat.

Detail

  • Typ nemovitosti: Rekreační pozemek, Stavební pozemek

Další informace

  • Kategorie: Pezemek
  • Využití: Rekreace/stavba
  • Velikost: 2 756 m²
  • Elektrika: Přímo na pozemku
  • Voda: Přímo na pozemku
  • Plyn: Není
  • Kanalizace: Není

Kontaktní informace

David Stašek
David Stašek
+420 777 645 070
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej úžasné rekreační chaty v České Třebové

DALŠÍ NEMOVITOST

Nádherná chatka v České Třebové

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other