Porovnat nemovitosti

Prodej stavebního pozemku v Jedlové, 1414 m2

REZERVACE

Popis

Hledáte místo, na kterém začnete novou etapu života? Pozemek, kde si postavíte dům svých snů, bazén, zahradní domek a pořád vám zbyde prostorná zahrada na každodenní blbnutí s dětmi? Pak jste tu správně.

Mám pro vás na prodej stavební pozemek v obci Jedlová u Poličky. Velikost pozemku je velmi dostačujících 1414 m2. K pozemku vede příjezdová cesta, je zde voda a majitel zajistí ještě dotažení elektřiny.

Dle územního plánu slouží pozemek k venkovskému bydlení, postavíte zde tedy pohodlně jednopatrový nebo dvoupatrový domek. Nad krajem pozemku vede vysoké napětí, jehož ochranné pásmo je ovšem pouhých 7 metrů, omezí vás tedy minimálně.

Obec Jedlová má přibližně 1 000 obyvatel, a najdete zde vše, co k životu potřebujete. Například potraviny jsou pouhých 100 metrů od pozemku. Do 6 km vzdálené Poličky, pak jezdí pravidelná linka autobusu. V okolí je také nádherná příroda, kam můžete vyrazit na procházku, jeden malý lesík leží přímo kousek nad pozemkem. A taky je zde spoustu rybníků, že byste začali rybařit?

Pokud jste našli ideální místo pro váš nový domov, tak mi neváhejte zavolat a domluvíme si společnou prohlídku.

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku David Stašek Realiťák. Pravidelně tam totiž zveřejňuji nové zakázky zcela přednostně.

Detail

  • Typ nemovitosti: Stavební pozemek

Další informace

  • Kategorie: Stavební pozemek
  • Lokalita: Jedlová u Poličky
  • Plocha pozemku: 1414 m²
  • Sítě: Voda, elektřina
  • Cena: REZERVACE

Kontaktní informace

David Stašek
David Stašek
+420 777 645 070
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Pronájem prostorného bytu 3+1 v České Třebové

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej krásně prosluněného bytu 3+1 v České Třebové

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other