Porovnat nemovitosti

Prodej nádherné chatky u Ústí nad Orlicí

REZERVACE

Popis

 

Vítejte v Ústí nad Orlicí, kde pro vás máme tu pravou oázu klidu a pohody. Nachází se tady totiž tahle boží chata, která stojí na úžasném místě v krásné přírodě. Představte si, jak se budete cítit, když se ráno probudíte, vylezete s kávou na terasu a nadechnete se toho skvělého čerstvého vzduchu.

Tato chata je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu, ale zároveň touží po dobrodružství v přírodě. Je vybavena vším, co potřebujete k pohodlnému pobytu, a vy zde tak můžete strávit klidně i celé léto.

Uvnitř chatky najdete pohodlné zázemí pro až čtyři osoby. V hlavní místnosti krom prostoru na relax najdete také plně vybavenou kuchyni a hlavně krb, který vám poskytne teplo a útulno v sychravé zimní večery. Vyspat se půjdete do patra, kde na vás čeká velká manželská postel. A koupelna a WC? Tak ty se nachází úplně dole.

V okolí chatky se nachází spousta možností pro výlety a turistiku. Můžete se vydat na procházku do přilehlého lesíku, nebo se vydat na výlet na kole. Pro milovníky rybaření jsou v blízkosti také vodní plochy. Chatka navíc stojí na téměř tisíci metrovém pozemku, takže si můžete užít opravdové soukromí a klid. V létě si můžete užít grilování pod pergolou s rodinou a přáteli a vaše děti se vyblbnou v bazénu.

Pokud nechcete trávit celý rok zavření v bytě a chcete mít možnost vypadnout do úžasné přírody kde můžete strávit klidně půl roku v kuse, neváhejte se mi ozvat a já vás na tohle skvělé místo rád vezmu.

Detail

  • Typ nemovitosti: Chata

Další informace

  • Kategorie: Chata
  • Lokalita: Hylváty, Ústí nad Orlicí
  • Plocha pozemku: 943 m²
  • Plocha užitná: 40 m²
  • Voda: Sezonní
  • Cena: REZERVACE

Kontaktní informace

David Stašek
David Stašek
+420 777 645 070
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej nádherného bytu 3+1 v Ústí nad orlicí, Hylváty

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej příjemného, řadového, rodinného domu v Řetové

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other