Porovnat nemovitosti

Nádherná novostavba 4+kk v Drnově

PRODÁNO

Popis

 

Co byste řekli na krásnou novostavbu 20 minut od Prahy, kde náklady na bydlení jsou pouze 2 000 Kč měsíčně? Pak čtěte dál.

Vítám vás v Drnově, v místě, kde je krásná příroda, leží 5 minut od Slaného a 20 minut od Zličína.

Zde pro vás máme tuhle nádhernou, minulý rok kolaudovanou, novostavbu s dispozicí 4+kk, která se rozkládá na celkových 124 m2. Prostorný obývací pokoj s kuchyní doplňují dva pokoje, koupelna, technická místnost a konečně ložnice s vlastní šatnou a koupelnou. V obývacím pokoji je také příprava na osazení krbových kamen, které domu dodají i tu vytouženou, romantickou atmosféru.

Na dům navazuje stylový přístřešek pro dvě auta o celkové velikosti 36,8 m2. Terasa, která se rozkládá před domem, má pak příjemných 56 m2. Celková plocha pozemku je ideálních 818 m2. Ať už si pořídíte bazén nebo trampolínu, vždy se tady parádně vy i vaši děti vyřádíte a přitom nebudete muset neustále lítat za sekačkou.

Díky tomu, že byl dům postaven v dnešních nízkoenergetických standardech a byl osazen fotovoltaickou elektrárnou s baterií (Výkon – 9,96 kWp, kapacita baterií 10,7 kWh), se náklady na bydlení pohybují kolem 2 000 Kč měsíčně. Dům je připojen na veřejný vodovod a odpady jsou připojeny na splaškovou kanalizaci.

V okruhu 5 minut od domu se nachází veškerá občanská vybavenost, za necelou půl hodinku ale dojedete do Kladna, nebo klidně na okraj Prahy. Vracet se vždy ale budete do krásného, přírodou obklopeného, místa za svou rodinou. Pokud jste navíc milovníky golfu, příjemné vás překvapí Golfové hřiště Beřovice, které je od domu také pouhých 5 minut.

Dům se prodává ve stavu shell and core, což je výhoda pro ty z vás, co si rádi interiér domu doladí podle vlastních představ.

Líbí se vám? Tak mi zavolejte a já vám tento nádherný dům ukážu.

Detail

  • Typ nemovitosti: Rodinný dům

Další informace

  • Kategorie: Rodinný dům
  • Stav: Novostavba
  • Lokalita: Drnov, okres Kladno
  • Plocha užitná: 124 m²
  • Plocha pozemku: 818 m²
  • Cena: PRODÁNO

Kontaktní informace

David Stašek
David Stašek
+420 777 645 070
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej velmi zajímavého pozemku 2593 m2 v Horních Počernicích

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej rodinného domu v České Třebové

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other