Česká Třebová

Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Svitavy, Lanškroun

+420 777 645 070

stasek@hestiagroup.cz

Porovnat nemovitosti

Videoprohlídka nemovitosti pomocí dronu.

Videoprohlídka nemovitosti pomocí dronu.

Jako profesionál se snažím potencionálním kupujícím poskytnout co nejpodrobnější popis nemovitosti a kvalitně zpracovanou fotodokumentaci, aby měli o nabízené nemovitosti co možná nejlepší obrázek a rozhodli se tak k osobní prohlídce již s ucelenou představou toho, na co se jdou vlastně podívat. Lidé však často chtějí také zobrazení okolí nemovitosti, svaživost apod.

Proto nelením a posouvám své služby o další krůček kupředu. Nově nabízím u vybraných nemovitostí kromě kvalitní fotodokumentace či videoprohlídky nemovitosti, také videoprohlídku  točenou pohledem z vrchu za pomoci řízeného dronu.

Díky ní bude potenciálnímu zájemci umožněno udělat si jasnější obrázek o stavu nemovitosti, prohlédnout si okolí či na vlastní oči vidět její reálnou velikost, která při pohledu ze země může být často zkreslená. Takové video může zcela nahradit první kolo prohlídky nemovitosti, aniž by se potenciální klient musel zvednout ze židle. Komentovaná videoprohlídka také přináší lepší celkový dojem z nemovitosti, protože se můžete soustředit na slovní výčet specifikací nemovitosti, běžící zároveň s vizuálním zpracováním.

Makléře nenahradí

Samozřejmě vždy bude při prodeji nemovitosti za potřebí lidský faktor. Tato služba však bude do budoucna šetřit čas jak na straně makléře, tak na straně druhé, kdy půjde potenciální zájemce na osobní prohlídku s mnohem lepší představou o nemovitosti a tudíž s vyšší šancí, že projeví zájem o koupi.

 

Chcete využít mé služby? Napište mi

img

David Stašek

Moderní realiťák

Poslední článek

Podepsat smlouvu pouze s jednou, nebo s více realitkami?

Lidé si často bohužel myslí, že když dají nemovitost deseti realitkám, dokážou zasáhnout...

Pokračovat ve čtení
David Stašek
Napsal David Stašek

Bez propagace nejsou koláče!

Cesta za úspěšným prodejem nemovitosti obsahuje dlouhou řadu kroků, které jsou nezbytně...

Pokračovat ve čtení
David Stašek
Napsal David Stašek

Připojit se k diskuzi

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other